Faragó Géza (1877-1928): Árkádok közt. Vegyes technika, selyem? vászon... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Farago-Geza-1877-1928-Arkadok-kozt-Vegyes-technika-selyem-vaszon-jelzett-Farago-Paris~II2803782
2803782
10082
434
80000
Rufpreis:
80 000 HUF 216,22 EUR , 235,29 USD
Beschreibung: Faragó Géza (1877-1928): Árkádok közt. Vegyes technika, selyem? vászon, jelzett: Faragó Paris, üvegezett sérült fakeretben, 19x14 cm
: pk