10080. 434. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Endrédy György (1910-1988): Csendélet, Tihany, 1973. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva, Endrédy György autográf ajándékozási soraival 1973-ból. 15x11 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza