Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Benyovszky-Istvan-1898-1969-Vagta-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-foltos-Uvegezett-sC3~II2792143
2792143
10032
434
Beschreibung: Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett, sérült dekoratív keretben, 38x53 cm
: pk