10624.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 69,5×61 cm