10623.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül: Lány almával (erotikus kép). Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80x60 cm