Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Kék kalapos hölgy portréja. Olaj... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-cirill-betus-jelzessel-Kek-kalapos-holgy-portreja-Olaj-papir-szovjet-vagy-or~II2775167
2775167
10883
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Kék kalapos hölgy portréja. Olaj, papír, szovjet vagy orosz kiviteli bélyegzővel, 76x55,5 cm
: karap_norbert