10884.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan (... János) jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 58,5×73 cm