Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Csendelet-Olaj-karton-Dekorativ-serult-fakeretben-55x42-cm~II2778767
2778767
10834
432
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x42 cm
: pk