10833.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt agárral. Pasztell, papír, javított. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 42x30 cm