1935 Egy szép nyári mese képekben. 8 db kis akvarellet és mellé kis ve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/1935-Egy-szep-nyari-mese-kepekben-8-db-kis-akvarellet-es-melle-kis-versecskeket-tartalmazo-f~II2778129
2778129
10835
432
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: 1935 Egy szép nyári mese képekben. 8 db kis akvarellet és mellé kis versecskéket tartalmazó füzet. 10x7 cm Egészvászon borítóval
: karap_norbert