Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
15 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XX. sz. eleje: Napfényes falu. Olaj, karton. Hátoldalán korabeli töredékes kiállítási címkével. Sérült. 43,5x67 cm