Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Napfényes szőlőhegy. Olaj, karton. Kissé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~5000003/Jelzes-nelkul-XX-sz-eleje-Napfenyes-szolohegy-Olaj-karton-Kisse-serult-38x47-5cm~II2773158
2773158
10589
431
24000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Napfényes szőlőhegy. Olaj, karton. Kissé sérült. 38x47,5cm
: pk