10588.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
K Tietz-Piek (?) jelzéssel: Alpesi tengerszem. Olaj, karton, kissé sérült (hullámos). Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!