10591.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Nagy jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, falemezen. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 45x35 cm