10592.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő: Hegyvidéki táj pásztorral és tehenekkel. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×60 cm