10664.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Kovács A jelzéssel: Alföldi tanya, 1932. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 13,5x20,5 cm