10663.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Jaczkó jelzéssel: Táncoló páros. Ceruza, akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35x25 cm