Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Rudnay Gyula jelzéssel: "Mond meg: azt üzenjük magyarok, itt gazság készül vagy igazságos béke lesz!!". Litográfia, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19x26 cm