10665.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Torday jelzéssel: Nyáj juhászokkal, rézkarc, papír, kissé foltos. 17,5x23,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.