Ja. M. Perelman - B. A. Brodszkij: GyógyszerkészÃtmények analÃzise. Bp... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~4000016/Ja-M-Perelman-B-A-Brodszkij-Gyogyszerkeszitmenyek-analizise-Bp-1955-Muvelt-Nep-Ki~II2769535
2769535
17131
431
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Ja. M. Perelman - B. A. Brodszkij: GyógyszerkészÃtmények analÃzise. Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, néhány koszos, foltos lappal. Megjelent 1100 példányban.
: tg