Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 28

17105.

Rufpreis:
8 000 HUF
Keller Konrád: A tenger élete. Bp., 1897, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói, kissé kopott vászonkötésben, előzéklap kijár.
17106.

Rufpreis:
4 000 HUF
Vámossy Zoltán: A mérgezésekről. Az egészség könyvtára III. Bp., én., (1907), Franklin, 156+4 p.+2 t. Két színes táblával és néhány szövegközti rajzzal. Kiadói félvászon-kötésben, az utolsó két lapon korabeli jegyzetekkel.
17107.

Rufpreis:
5 000 HUF
17108.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Walther, Eduard: Darstellungen der bekanntesten Tiere und Pflanzen. Bilder Anschauungs-Unterricht für die Jugend. Zweiter Teil. Esslingen und München, , J. F. Schreiber, 16+18 p.+30 (színes képtáblák) t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, javított, restaurált lapokkal, körbevágott, a szöveges részen lapszéli, a szöveget is érintő hiányokkal, megviselt állapotban.
17109.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Bolyai Bolyai János: A tér absolut igaz tudománya. Scientia Spattii Absolute Vera. Előszóval, magyar fordítással, s magyarázatokkal Suták Józseftől. Bolyai J. életrajzával Schmidt F.-től. Bp., 1897., Schmidt Ferenc, XXVIII+143 p. + II t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
17110.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Fodor Ferenc-Tófalvi Zoltán:Gondviselő szem. Az egyik szerző, Fodor Ferenc (1926-2000) által Péterffy Árpád (1938-2022) szívsebész, a Debreceni Egyetem professor emeritusa részére DEDIKÁLT példány. Szemészeti emlékek a Tékában. Marosvásárhely, 1997., F&F-ny. Kiadói papírkötés.
17111.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hankó Vilmos: Chemia a mindennapi életben. Bp.,én. (cca 1913),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
17112.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kardos László: Barlangkutatás. Bp., 1989, Pannonia Alapítvány. Második kiadás. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
17113.

Rufpreis:
2 000 HUF
17114.

Rufpreis:
1 600 HUF
17115.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza. IV. (Harmadik száz, I. és II. tized.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Centuria Tertia Decas I. et II. Ford.: Vida Tivadar. Ébert Tibor, Waigand József, Marót Miklós. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Bp., 1970., Medicina. Latin-magyar nyelvű, bilingvis kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, festett felső lapélekkel, sérült műanyag védőborítóban. Számozott (68./150) példány.
17116.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF