17106.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Keller Konrád: A tenger élete. Bp., 1897, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói, kissé kopott vászonkötésben, előzéklap kijár.