17130.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - Ösztön - Sors. Bp., 1948, Új Idők (Singer és Wolfner), 286+(1) p. + XVI t. Számos szövegközi és egészoldalas képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.