Aquincumi porcelán Gyula és Hajdúszoboszló emlék vázácska és tálka, ös... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Aquincumi-porcelan-Gyula-es-Hajduszoboszlo-emlek-vazacska-es-talka-ossz-3-db-Matricas-~II2758341
2758341
11403
430
3400
Rufpreis:
3 400 HUF 9,19 EUR , 10,00 USD
Beschreibung: Aquincumi porcelán Gyula és Hajdúszoboszló emlék vázácska és tálka, össz. 3 db. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 9-10 cm, d: 9 cm
: nagy_andras