Porzellan

Zahl der Lose: 244

11173.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Herendi kínai Ming mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:12,5 cm, d: 14.5 cm / Herend Chinese pattern bowl
11174.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Mázrepedésekkel, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 14 x 23 x 12 cm.
11175.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Meissen díszváza, kézzel festett porcelán, ezüst peremmel, jelzett. Kopásnyomokkal, m: 28 cm
11176.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
11177.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
11178.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Zsolnay porcelán kagyló formájú kártya tartó, dísztál. Kézzel festett, jelzett, (Troicsikné) hibátlan 33x25 cm
11179.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Sarreguemines nagy méretű, gyümölcsös dísztál, jelzett, kopásokkal, d:38 cm
11180.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Herendi porcelán kaspó, Motifs Hongrois Grand (MHG) dekorral, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16,5 cm, m: 14,5 cm
11181.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
11182.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Herendi Zova mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
11183.

Rufpreis:
44 000 HUF
118,92
129,41
Herendi porcelán kutyáját etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), restaurált, m: 20 cm
11184.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF