Herendi porcelán kutyáját etető juhász figura, kézzel festett, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Herendi-porcelan-kutyajat-eteto-juhasz-figura-kezzel-festett-jelzett-Maugsch-1942-restaur~II2764734
2764734
11184
430
26000
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Herendi porcelán kutyáját etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), restaurált, m: 20 cm
: karap_norbert