11404. 430. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Alföldi porcelán Hódmezővásárhely szett: pálinkás készlet, hatszemélyes, kiöntő, tálca és kupicák + mokkás készlet, cukortartó és 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, minimális kopással.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras