10809.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz vége: Liliomok. Olaj, vászon. Vakráma nélkül, széleinél kissé sérült. Kissé foltos. 38×26 cm