Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, XX. sz. első felében működött magyar festő: Zugliget, kilátás a Hármashatár hegy felé. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Hátoldalán feliratozott. 32,5x25 cm