10810.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül, Rembrandt után: Önarckép. Rézkarc, papír. XX. sz. második fele. 20,5x18 cm