10811.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz első fele/közepe: Expresszív táj. Tus, karton. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 39,5x50 cm