Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
34 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. második felében működött festő: Múzsa. Olaj, fatábla. Hátoldalán párizsi művészellátó pecsétjével Dekoratív fakeretben. 14x10 cm.