10397.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
42 000 HUF
113,51 EUR, 123,53 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Férfi portré. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Sérült. Dekoratív fakeretben. 69x55 cm