Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
60 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
XIX. századi, feltehetően osztrák festő: Szent. Olaj, vászon. Dublírozott. Jelzés nélkül. Csodálatos, régi fakeretben, minimális felületi sérülésekkel. 67X56 cm