10399.
426. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Jelzés nélküll, magyar festő, 1900 körül: Történelmi jelenet (vázlat). Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, vakrámán Dragula Antal pécsi képkeretező XX. sz eleji címkéjével. 39×80 cm