10404.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
VaályGyörgy? jelzéssel: Enterör. pasztell, papír, jelzett, 28x23cm, üvegezett keretben.