10405.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Vaály György? jelzéssel: Csendélet. pasztell, papír, jelzett, 28x23cm, üvegezett keretben.