10462.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Ujváry jelzéssel (jobbra lent): Jelenet. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fakeretben, 84×62 cm