Mile-Bácsi Irén: Fák, olaj-farost, erősen sérült keretben 30x40cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~23/Mile-Bacsi-Iren-Fak-olaj-farost-erosen-serult-keretben-30x40cm~II2619676
2619676
10463
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mile-Bácsi Irén: Fák, olaj-farost, erősen sérült keretben 30x40cm
: pelikán kristóf