10535.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltételezhetően délszláv festő: Férfi portré. Vegyes technika, karton. Jelzett. Kissé sérült. 70×51 cm