Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~23/Olvashatatlan-jelzessel-Hazak-Olaj-retegelt-falemez-serult-keretben-32x45cm~II2619681
2619681
10536
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretben, 32x45cm
: pelikán kristóf