10512.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelem. Elektrografika, papír. 40x30cm. Jelzett. 1985, üvegezett sérült keretben.