10511.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Olvashatatlan jelszéssel: Ház. Akvarell, papír, hullámos, jelzett, 28x38cm.