10550.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Balatonkenesei részlet. Kréta, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 16×22,5 cm