10551.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni vitorlás. Akvarell, ceruza, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 11×15,5 cm