10341.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
Jelzés nélkül: Perzsa táncos festmény. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 17,5x12 cm / Persian dancer, mixed technique on paper, framed