10342.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel, ismeretlen szovjet festő: Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalon raglappal és felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×75 cm