10340.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Aratás. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 48x68 cm.