10620.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Steinbach jelzéssel, 2 db mű: Csendélet. Olaj, farost, kopott fakeretben, 29×23 cm