Jelzés nélkül: Pipázó és újságolvasó. Olaj, karton. Dekoratív, kissé s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Pipazo-es-ujsagolvaso-Olaj-karton-Dekorativ-kisse-serult-keretben-2~II2538327
2538327
10619
420
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Pipázó és újságolvasó. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült keretben, 25x36 cm
: pelikán_kristóf